4. Zítra přijde babička – Praha. Nabídka /Hospodyně.

Když jsem byla malá holka, oba rodiče pracovali a jelikož žádné družiny nebyly, občas k nám domů přišla babička zastat místo mámy. Dnes jsem ve věku babičky, nicméně dnešní babičky žijí ve městě a pracuji do kdy jim to zdraví dovolí. Děti tráví čas po vyučování v družině, nebo v zájmových skupinách. Ten rozdil spočívá v tom, že já trávila čas s babičkou buď u nás, když ona suplovala mámu v domácnosti, nebo u babičky v zahradě, či na její malé farmě opatrováním hydiny a dalších domácích zvířátek.

Co tedy ja Vám mohu nabídnou dnes? Nabízím pomoc v domácnosti u Vás. Utrit prach, naolejovat nábytek, nebo aplikovat pledge na povrch stolu, polic, komod. Povysavat koberce, umýt podlahu. Vyčistit koupelnu, kuchyní. Umýt lednici, troubu, mikrovlnku. Vysypat toustovač. Umýt okna zevnitř. Možné je praní, žehlení, nákup starším osobám, doprovod na procházce. Uvařit teplé jídlo, nebo připravit salát. Používané budou Vaše prostředky, tedy prachovky, houbičky, hadr na leštění oken, pledge, okena, saponat na mytí kuchyně, pisek, savo a ocet na koupelnu, prostředek na mytí wc, podlah, na dřevo, nerez, kůži, mramor,… Vysavač, mop. Všechny prostředky jsou Vaše tedy eko, nebo klasické, což je Vaše volba. Cena je vždy dohodou, podle požadavků a potřebného rozsahu. Spravila je stanovená cena hodinová.

Ozvěte se přes sms, nebo email. Fb, Instagram. Ceny jsou dohodou nízké startovací. Oficiální start přes IČO je 1.1.2021. Zakoupit úklid jako dárek můžete i v předstihu. Nabídka služeb Zítra přijde babička, platí jen pro Prahu.

V projektu Zítra přijde babička, Vám nabízím svoji pomoc, nebo Vám zprostředkuji Babičku, která přijde k Vám a zastoupí na chvili mámu, aby domov zůstal domovem. Čistý, útulný, voňavý, plný pohody.

8smart
Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s